Pārtikas iepakojumu ražošana - polipropilēna trauki un konservu vāki


Aspari ir ģimenes uzņēmums, tāpēc godīgums, savstarpēja cieņa, sadarbība un uzticība ir tās vērtības, kurās balstām gan uzņēmuma attīstību, gan savas attiecības ar klientiem.

Mūsu produkcija


Aspari piedāvā inovatīvus pārtikas iepakojumus, tai skaitā caurspīdīgus metāla konservu vākus un polipropilēna (plastmasas) traukus pārtikas vai nepārtikas produktu uzglabāšanai. Lai nodrošinātu pastāvīgu piegādi un nemainīgi augstu produktu kvalitāti, sadarbojamies ar vairākiem ražotājiem vienlaikus, tādējādi sniedzot ikkatram klientam piemērotu un optimālu risinājumu. Mūsu profesionālo darbu novērtējuši uzņēmumi Latvijā, Polijā, Krievijā, Itālijā, Zviedrijā un citur pasaulē. Pastāvīgi sekojot līdzi jaunumiem un inovācijām pārtikas produktu iepakojumu sfērā, spējam piedāvāt inovatīvākos produktu iepakojumus, kas šobrīd pieejami, un atrast pareizo risinājumu jebkurai klienta vajadzībai. .

Aktualitātes


BIOFACH 2022 — Nirnberga, Vācija 26.-29.7.2022
26.07.2022 08:00
ReExperienceLive ar visām maņām! Beidzot atkal īstas tikšanās dzīvē! No 2022. gada 26. līdz 29. jūlijam starptautiskā bioloģiskās pārtikas kopiena tiksies Nirnbergā, lai rīkotu BIOFACH, pasaules vadošo bioloģiskās pārtikas izstādi. Pēc tam tas atkal notiks kā vienreizējs Summer Edition — ar digitāliem papildinājumiem!
Canpeel® iepakojums
05.07.2022 08:00
Canpeel® iepakojums un jauns produkts no Dumón
Jauns iepakojums - jauna garša
03.06.2022 08:00
Jauns LARSEN iepakojums mūsu klientiem Karavela / KAIJA! Zem šīs kvadrātveida kartona iepakojuma ir paslēpts mūsu apaļais, caurspīdīgais vāks!
Skatīt vairāk aktualitāšu sadaļā →

Sadarbības partneri


Aspari nepārtraukti pilnveido savu darbību, sekojot līdzi un attīstītot uzņēmumā jaunus produktus. Mūsu mērķis ir ķlūt par atpazīstamiem un augstu vērtētiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē.

Sazinies ar mums →
Un mēs palīdzēsim jums atrisināt jebkuru ar iepakojumiem saistītu jautājumu