Pārtikas iepakojumu ražošana - polipropilēna trauki un konservu vāki


Aspari ir ģimenes uzņēmums, tāpēc godīgums, savstarpēja cieņa, sadarbība un uzticība ir tās vērtības, kurās balstām gan uzņēmuma attīstību, gan savas attiecības ar klientiem.

Mūsu produkcija


Aspari piedāvā inovatīvus pārtikas iepakojumus, tai skaitā caurspīdīgus metāla konservu vākus un polipropilēna (plastmasas) traukus pārtikas vai nepārtikas produktu uzglabāšanai. Lai nodrošinātu pastāvīgu piegādi un nemainīgi augstu produktu kvalitāti, sadarbojamies ar vairākiem ražotājiem vienlaikus, tādējādi sniedzot ikkatram klientam piemērotu un optimālu risinājumu. Mūsu profesionālo darbu novērtējuši uzņēmumi Latvijā, Polijā, Ukrainā, Itālijā, Zviedrijā un citur pasaulē. Pastāvīgi sekojot līdzi jaunumiem un inovācijām pārtikas produktu iepakojumu sfērā, spējam piedāvāt inovatīvākos produktu iepakojumus, kas šobrīd pieejami, un atrast pareizo risinājumu jebkurai klienta vajadzībai. .

Aktualitātes


Plastmasas iepakojums: tik melns kā to mālē?
14.05.2024 08:00
Medijos arvien biežāk dzirdamas bažas par mirkoplastmasas ietekmi uz veselību un dabu, kā rezultātā daļa sabiedrības ilgtspējības un zaļāka dzīvesveida vārdā pieņem lēmumu atteikties vai samazināt plastmasas trauku un to produktu patēriņu, kas fasēts plastmasas iepakojumā. Tomēr, vai plastmasas iepakojums tiešām ir tik melns kā to mālē un ko par šo jautājumu saka zinātne, lasi raksta turpinājumā.
2024. gada 23.-25. aprīlis - Barselona, Spānija
20.04.2024 01:00
No 23. līdz 25. aprīlim apmeklēsim "Globālo jūras velšu gadatirgu" Barselonā, Spānijā
CIRCLEPACK - 2024. gada 16., 17. un 18. aprīlī, Espacio Riesco Santjago, Čīle
16.04.2024 08:00
Circlepack 2024 - jauns ieraksts mūsu apmeklējumu kalendārā
Skatīt vairāk aktualitāšu sadaļā →

Sadarbības partneri


Aspari nepārtraukti pilnveido savu darbību, sekojot līdzi un attīstītot uzņēmumā jaunus produktus. Mūsu mērķis ir ķlūt par atpazīstamiem un augstu vērtētiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē.

Sazinies ar mums →
Un mēs palīdzēsim jums atrisināt jebkuru ar iepakojumiem saistītu jautājumu