Aktualitātes pārtikas iepakojumu nozarē


Saviem klientiem nodrošinām pašus jaunākos un modernākos produktu iepakojumus, kas pieejami tirgū. Pastāvīgi meklējam vēl nebijušus tehnoloģiskos risinājumus un piedāvājam jaunus produktu iepakojumu veidus. Prezentējot uzņēmuma darbu un iepazīstot inovatīvas pārtikas produktu iepakojumu tehnoloģijas, esam piedalījušies daudzās nozares iepakojuma izstādēs un izveidojuši sadarbību ar ražotājiem, kas spēj garantēt augstvērtīgu un kvalitatīvu produkciju.
2023. gada 24. līdz 26. oktobris, PRO MAGNO, São Paulo, Brazīlija
23.10.2023 08:00
Apmeklēsim Latīņamerikas zivju pārstrādes tirdzniecības izstādi
28. Fakuma | 2023. gada 17. līdz 21.oktobris | Frīdrihshafenas izstāžu centrs
18.10.2023 08:00
Kā apmeklētāji gūsim ieskatu plastmasu tehnoloģiju industrijas jaunumos.
ANUGA 2023, Ķelne, Vācija
04.10.2023 00:00
Apmeklēsim ANUGA 2023 no 7. līdz 9. oktobrim.
Uz tikšanos Ķelnē!
Kā inovatīvs iepakojums var kalpot kā efektīvs mārketinga instruments?
03.09.2023 08:00
Ikvienam, kurš kaut reizi ir mēģinājis nodarboties ar uzņēmējdarbību, ir pilnīgi skaidrs, ka mūsdienu tirgū dažādu preču un pakalpojumu piedāvājums ir plašs un piesātināts, un cīņa par pircēju uzmanību un maciņa saturu – sīva. Ceļā uz pircēju atzinību un lojalitāti ir svarīga katra sīkākā detaļa, tai skaitā – produktu iepakojums. Neaizmirsīsim, ka tas bieži vien ir vieds, kā cilvēki gūst pirmo iespaidu par jūsu uzņēmumu.
Inovatīvs iepakojums drošai un ilgstošai pārtikas un nepārtikas produktu uzglabāšanai
27.08.2023 08:00
Lai pārtikas un nepārtikas produkciju droši laistu apgrozībā tirgū, liela nozīme ir iepakojumam, kādā to piedāvā patērētājam. Iepakojumam, sākot no metāla konservu vākiem līdz pat polipropilēna jeb plastmasas traukiem, jābūt kvalitatīvam un drošam, kas garantē maksimālu produkta iespējamo uzglabāšanas laiku.
Eksportējot konservus, galvenie trumpji ir kvalitāte un spēja atšķirties
20.08.2023 08:00
Globalizācija atvērusi durvis tādu valstu tirgiem, kuri mūsu uzņēmējiem nebija rādījušies pat pārdrošākajos sapņos. Jāatzīst, ka tieši tāpat arī uzņēmējiem visā pasaulē. Jābūt ļoti radošam, lai ar saviem konserviem un konservu iepakojumu izturētu sīvo pasaules konkurenci.
Kāds ir inovatīvs iepakojums veiksmīgam preču eksportam?
13.08.2023 08:00
Lai Latvijā ražotas pārtikas preces spētu veiksmīgi iekarot ārvalstu tirgu ir nepieciešamas trīs lietas – oriģināla ideja, sadarbības partneri un inovatīvs iepakojums. Ja esi ticis galā ar pirmo – atradis recepti produktam, kuru labprāt ikdienā baudītu arī citur dzīvojošie, jāsāk domāt par iepakojumu, kurš ne tikai būs atbilstošs transportēšanai, bet arī vizuāli uzrunājošs. Produkts ar neveiksmīgu, neatbilstošu iepakojumu nespēs gūt lielu popularitāti, lai cik kvalitatīvs un labs tas arī nebūtu;
10 iepakojumu trendi, kurus ņemt vērā
09.08.2023 12:00
Inovatīvi pārtikas iepakojumi ir nozīmīgi pārtikas ražotājiem, lai viņu produkcija izceltos un tiktu pamanīta uz pārējo produktu fona. Tieši tāda filozofija ir pārtikas iepakojumu ražošanas uzņēmumam “Aspari”, kuri ik dienas piedāvā saviem klientiem pārtikas iepakojumus speciāli viņu vēlmēm, sekojot līdzi aktuālajām tendencēm.
Sazinies ar mums →
Un mēs palīdzēsim jums atrisināt jebkuru ar iepakojumiem saistītu jautājumu